Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FLx

    addikt

    válasz hcs57 #72319 üzenetére

    Szerintem minden szempontbol jobban jarnal a feliratos filmekkel, tudom, hogy elsore szokatlan, faraszto, de megeri. Egyreszt fejlodne az angolod, masreszt minden utobbi 10-15 evben keszult magyar szinkron low budget ultragagyi tukorforditott vacak, es meg a hangminoseg se jo. Feleslegesen all a penzed az erositoben meg a hangfalban ha csak szinkronos savokat hallgatsz. Uj vilag nyilna ki egy normalis lejatszoval es eredeti hangsavval, ugy hivjak mozielmeny. :)

    Valojaban csak azert vagy elegedett a mostani cuccal, mert meg nem lattal, hallottal jobbat, pedig karnyujtasnyira van.

    [ Szerkesztve ]

  • blakey

    titán

    válasz hcs57 #72319 üzenetére

    Egyébként előfordul szinkronos HD hang is. TV márkától, típustól független a médialejátszó előnye. Több TV-m van, OLED, LCD, 1 kivételével mindegyiknél van legalább 1 lejátszó, de inkább 2, az összes "nagymárka" TV-i voltak nálam, egyiknél sem éreztem azt, hogy most akkor a külső lejátszó kuka és mehet a TV-n való lejátszás. Addig amíg nem nézed meg egy jó médialejátszón ugyanazt az anyagot vagy nem hallgatod meg közvetlenül a lejátszó és az AVR által nyújtott hangot, addig nem fogod megtudni, hogy mitől más. Gondolom nem teszteltél többféle fájltípust, nem hallgattál kisebb, nagyobb felbontású zenét, stb, hogy lásd, hogy hol a TV korlátja. Néha még a sima AC3 is jobban szól egy külső lejátszóval, mint a TV-k lejátszóival.
    Az a Metallica koncert külső lejátszóval még jobban szólna, ebben biztos vagyok.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák