Új hozzászólás Aktív témák

  • khorvat

    senior tag

    válasz Intruder2k5 #742 üzenetére

    Én próbálgattam anno pár éve a wl-500gp-vel a media tomb-ot és a townky-t is de vhogy nem sikerült működőképesre bírni őket! Lehet kevés volt a vas is még nekik!
    Kellemes meglepetésként ért hogy ezzel RT-N66U + Tomato párossal szinte 2 perc alatt sikerült beállítani, hogy menjenek a fullHD .mkv filmek is 100Mbit-es vezetékes kapcsolat van a TV és router között, elvileg a TV még 2009-es Samsung és nem képes DTS hangsáv lejátszására, HDD-ről több .mkv fájl esetén volt ezért csak kép hang nélkül, de a router DLNA használata óta ilyen nem fordult még elő, ez azért lehet mert a DTS most már a router kezeli és a TV nem léjátszó egység a történetben hanem "csak" egy megjelenítő eszköz ami történetesen a hangot is kiadja?

    Első nagyobb méretű 20GB .mkv fájlnál kicsit megijedtem, nálam se tudja az ahol befejeztem korábban ott folytassa dolgot, szal ez valóban hasznos lenne esetleg később, így maradt az oda tekerés pár perc alatt sikerült csak rájönni hogy a tekerés gombot hosszan kell nyomva tartani mire történik vmi, de ez érthető is egy ekkora fájlnál!Kicsi 1-2Gb fájlokat pöc-röf oda tekeri!

    Eddig továbbra is csillagos 5-ös nálam a router és a tomato szolgáltatások is!
    Ha lesz időm a wl-500gp-re is dobok fel egy friss tomatot a kiváncsiság kedvéért!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák