Új hozzászólás Aktív témák

  • sitQ

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is most újítottam be egy AC87-es készülékre. Eddig egy Linksys WRT 54GL-em volt vagy 10 évig. Ehhez kb. csak akkor nyúltam, ha le kellett porolni a tetejét, a menüjébe is kb. két évente mentem bele. Most egy kicsit szokatlan, hogy újra kell indítgatni naponta, vagy naponta többször. Ma reggelre nem látták a kliensek a 2,4 Ghz-et. Újraindítás után jó volt. Ma kiírta, hogy új firmware van. Kb. ötször fagyott le a GUI mikor leokéztam a frissítést. Manuálisan letöltöttem a fájlt és betöltöttem, úgy már nem fagyott le. De amúgy teszi a dolgát, csak szokatlan a sok babrálás.

    Hozzádugtam egy Samsung story station plus 3,5 "-os 1,5 Terrás kompakt külső vinyót (hálózati tápos). Minden újraindítás után kb fél óra kell, míg látja rendesen, addig csak "leválasztva"-t mutat. Ez normális hogy ilyen? Notebook, médialejátszó egyből betölti. Reggelre megint újra kellett indítani, mert nem látta. Ha rákantittottam a felületen az usb 3.0 gombra, meg lefagyott.

    Másik kérdés: A vinyónak folyamatosan kell mennie, ha rá van dugva a routerre? Kicsit idegesítő, hogy non-stop kerreg, meg villog. Már az asszony is megjegyezte, hogy idegesíti :DDD . Eddig egy DUNE médialejátszóra volt kötve, de azt ha kikapcsoltam, az kikapcsolta a vinyót is. Most meg állandóan megy. Nekem nem lenne muszáj. Meg gondolom az élettartamát sem hosszabbítja. Próbáltam pendrive-val is, azt talán hamarabb, stabilabban beolvassa.

    Eddig ezek a tapasztalataim. A 3459-es végű firmware volt fent. Éppen most frissítettem a legújabbra. Ezzel hátha jobb lesz. Remélem hogy nem kell majd mindig babrálgatni hogy működjön, mert így nem lesz a barátom...

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!!

Új hozzászólás Aktív témák