Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    Sziasztok!

    Előre elnézést a hosszú hsz-ért!

    Elég nagy baromságot csináltam. Egy ismerősömnek megígértem hogy segítek beállítani neki egy Asus RT N18U típusú routeren a letöltést, megosztást stb... mintha tudnám hogyan kell.
    De akkor még nem tudtam hogy ami nekem van routerem (Asus RT N15U) más tulajdonságokkal rendelkezik mint ez, és ezáltal (számomra) jóval bonyolultabbnak tűnik az alap dolgok telepítése. :S
    Egy kedves fórumtárs Intruder 2k5 nagyon sokat segített nekem anno a saját eszközöm beállításán, és a leírásai is nagyon szájbarágósak, de még így is sok idő volt mire minden a mai állapotába került.
    Már 5 óra munkám van az ismerősöm routerében, és ez alatt csak addig jutottam hogy felflasheltem egy tomato-t, meg partícionáltam a meghajtót amit rácsatlakoztattam...azt is rossz méretekkel, de azt legalább már tudom hogy sikerült.
    Viszont tovább...fogalmam sincs.Félek tőle hogy nekem nem fog menni az rtorrent beállítása illetve NFS/SMB megosztás létrehozása. :(
    Ezért a kérdésem a következő:
    Lenne valaki aki a mai nap folyamán késő du/kora estétől egy kicsit rám érne, és segítene?

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák