Új hozzászólás Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    válasz zsolt501 #2922 üzenetére

    Szia!
    Köszönöm szépen segítséged, hozzáaszólásod!
    Igen a laptop 1 Lenovo (a másik laptop is Lenovo ugyan az a széria, annál nem kellett semilyen energia beállításokat végezni, és a másiknál nincs hiba, mivel a 2 laptop ugyan az, így a driverek is azok), és azokat az energia gazdálkodásokat beállítottam, de még sincs eredmény a Drivert meg próbáltam frissíteni, de azt írta a legfrissebb verziót használom. Az asztalinál kezdődött a láthatatlan net szakadás majd a laptopon is jelentkezett. Először arra gondoltam amit te is írtál, a win10 ütközik a Driverrel, de miután a routert reseteltem plusz frissítette magát, így az asztali pc megjavult, így összezavart, de az is lehet a háttérben csinált valamit a win10 amit nem vettem észre(frissítés, javítás, mert éppen tudot csatlakozni). Akár hogy logikáztam mindig a win10 problémához jutottam, de ahogy föntebb is írtam router, reset plusz frissítés és asztali helyre állt, ez megzavart. A többi eszkzön nem tapasztaltam problémát, az X-BOX, TV akadás mentesen használja a netet így csak a win10 lehetett a ludas illetve jelenleg is az. Azt fogom csinálni, hogy törlöm a Drivert és újra rakom, ez hátha segít, ha nem akkor rendszer újrarakás, csak a sorrendre kell odafigyelni, hogy ne történjen felülírás.

    Köszönöm szépen segítséged, hogy megerősítetted gondolatom a win10 problémát!

    Üdv, Lion

Új hozzászólás Aktív témák