Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz kutga #22528 üzenetére

    Igen, tegnap és előtte valameddig 15190 Ft volt, csak nem volt elérhető. Gondoltam veszek egyet én is az anyósomhoz, állítottam is be értesítőt. Tegnap hajnalban jött valamikor, hogy elérhető, de mire felébredtem és olvastam az üzenetet, már megint nem volt. Aztán, amikor újra elérhető lett már ilyen áron.
    Én 20490 Ft-ért vettem februárban. Úgyhogy mondhatjuk, hogy én is elsiettem, mert utána lett olcsóbb... De ennyit még bőven megért.

    #22527 MaCS_70: Talán itt érdemes kezdeni (esetleg Asus specifikusan itt). De az Asus-ok (azért jó néhány kivételtől eltekintve) nem igazán OpenSource barátok a sokszor használt BroadCom Wifi miatt. Ahhoz csak zárt driver van, az OpenWrt pedig nem ragad le a gyári bináris által kényszerített kernel verziónál.

    Szerk.:
    #22531 kutga: Igen, kifejezetten annak való, aki csak router funkciókra akarja használni. Nekem DDNS, adblock, sqm, vnstat, wifi-schedule és ezek webes felületei, néhány LuCI téma, magyar nyelv, ca-certificates, curl, iperf3, netfilter nathelper csomagok vannak még feltéve az alap router funkciókon felül és így van 5 MB szabad helyem (ImageBuilderrel készítettem a firmware-t).

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák