Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Intruder2k5 #460 üzenetére

    A hétvégén minden kábelt lecseréltem. És minden eszköz ugyanúgy automata üzemmódban megy mint két héttel ezelőtt - az Asus router érkezése előtt.
    Először a NAS-ra gyanakodtam, mert az elég régi (na jó, nagyon régi). Ezért a mai tesztnél azt lehúztam. De miután az első PC-t elindítottam, pár perc múlva már jelentkezett a hiba. Vagyis tök mindegy mit akasztok a routerre, a második eszköz megjelenésével beindul az 5-10 percenkénti leakadás.
    És valójában a net nem szűnik meg, mert a router logjában nincs nyoma (nem bont le, nem tárcsáz újra), csak a lan csatlakozón jelentkezik a hiba.

    Szépen előkotrom az ősrégi 1043nd-t, ezt meg becsomagolom és beadom garira. Ha meg elutasítják, akkor ott a bolt előtt megtaposom és beleállítom a kukába :DDD

    (#462) vargalex

    Két PC szokott még rajta lenni (win10, sima dhcp, semmi nincs bennük állítva, évek óta mennek hibátlanul) meg egy NAS (fix IP-vel, lassan 10 éve!).

    Ezenkívül wifin két laptop, hat telefon, egy tablet és egy tévé - egyiken sem jelentkezik a leakadás.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák