Új hozzászólás Aktív témák

  • ProNoob

    tag

    Sziasztok,

    Vásároltam egy Asus RT-AC65-P routert. 500 Mb/s FTTB DIGI internetem van. Az asztali géphez kábelel van csatlakoztatva. Gyári legújabb firmware: 3.0.0.4.382.51599
    Gyári beállítások vannak: HW NAT:AUTO, QoS OFF, UPnP:ON stb. Diginél kikapcsoltattam a NATolást, mert a játékokban csak úgy lett a Nat type open.
    Az a problémám, hogy egy idő után folyamatosan megszakad a kapcsolat a routerrel pár másodpercre (iylenkor nem indul újra a router, mert azújraindítás ennél sokkal lassabb). Ez játéknál nagyon idegesítő. Nem csak az internet szakad meg, hanem úgy mutatja a Windows, mint amikor kihúzom a kábelt. Ha alaphelyzetbe állítom a routert vagy áramtalanítom és újraindítom, akkor egy délutánt kibír anélkül, hogy megszakadna, de másnap ugyanezt csinálja. Nincs kedvem mindig, amikor hazamegyek azzal kezdeni, hogy újraindítom. Nincs valami öteltetek, hogy mit próbáljak meg? Nem tudom, hogy garanciáztassam vagy csak valami rosszul van beállítva és az okozza a hibát. :)
    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    i9 14900K, ASUS ROG Maximus Z790 Apex, XPG LANCER ROG 32GB 7000MHz c32, ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC, Lian Li O11 XL ROG, ROG Ryujin II 360 ARGB, Samsung 990 Pro, ROG THOR 1200W Platinum, LG 34GN850-B

Új hozzászólás Aktív témák