Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz MaCS_70 #17723 üzenetére

    Én azt értem, és nagyon örülök neki, hogy nálad nincs gond, teljesen biztos vagyok abban, hogy jobban is értesz ehhez a dologhoz.
    Ennek ellnére nálam sajnos a most reggeli bekapcsolástól számítva nem kellett 3 perc, és már újra előfordult a hiba.
    Ha a kábelek jók, és a direktbe (modembe) kötött internet is jó, akkor a következő láncszem számomra az ami gyanús. Ezért is kérdeztem, hogy van-e valami módja annak, hogy utána járjak, mi okozza az internet szakadást, miután bekerül a láncba a router.
    Eléggé tanácstalan vagyok, és ahogy fentebb írtam, már ez a negyedik napom ezzel a problémával. Egy ismerősöm felajánlott egy másik routert, próbára. Ez jó írány lehet? Éljek a lehetőséggel?

    Próbáltam resetelni, többször is. Próbáltam Recovery módból újra húzni a gyári FW-t, jelenleg az eggyel korábbi FW van rajta, mivel a legújabb FW felrakása után sűrűbben kezdett szakadni az internet. Azt hozzátenném, hogy nem is lehet recovery módba álltani, mármint a Firmware Restoration tool nem látja, és nem tudja feltölteni rá az FW-t. Szóval csak admin felületről tudom az FW-t cserélni rajta.

    Ez itt a 9:59-es állapot.

    Teljesen tanácstalan vagyok, és már abszolút semmi ötletem, csak csinálom ugyanazt, és ugyanazt 4 napja... :F

Új hozzászólás Aktív témák