Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gus-T.

    tag

    válasz Gubek-Einste #15968 üzenetére

    Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szintek, szomszédok) lenne használva?
    Kertes ház, 2 emelet ~300nm, 38-as tégla falak, vasbeton födém,
    Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
    Az emeleten: WIFI-n: 2 mobil (1ac és 1ax-es), 2 laptop (1ac és 1ax-es). LAN-on: 1 tv, 1soundbar, 1 PS4, 1pc, Philips HUE Bridge,
    Az alsó szinten (a céggel együtt): WIFI-n: 3 mobil, (2ac és 1ax-es), 1 laptop (ax-es), 2 kamera.
    LAN-on: 3 pc, 16os Switch (TL-SG1016PE), 1 NAS (DS1522+), kis nyomtató, nagy nyomtató (EpsonS80610), vágógép, 6db PoE kamera.
    Cat6A kábelek, 1Gigabit lan.
    Mennyi pénzt szánsz a beszerzésre? 60-120-ig kb... de erősen attól függ, hogy mitől függ :)
    Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben? Nem torrentezem, nem üzemelek weboldalakat-webshop-ot... ha erre gondolsz.
    Stabil, erős, 3-5évig legyen jó! Az sem baj, ha addig garis és jön rá frissítés... ezért kérdeztem az évjáratokat :)
    Amúgy, egy TP-link AC1200-as routert cserélnék, mert eddig az emeleten egy wifi repeater-el tette a dolgát kissé bugdácsolva, de most teljesem behalt a repater (5év és kuka).. Amikor elkezdtem újat keresni, jöttem rá hogy az már csak kidobott pénz lenne... Ezért a nagy frissítés.

Új hozzászólás Aktív témák