Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz [Prolixus] #54 üzenetére

    "Szó szerintem nem, ezt aláírom, de nekem mind a cikk mind a hozzászólásaid ezt a benyomást keltik."

    Na, de nem a benyomásokra vagy háttérben sakkozásra kell hagyatkozni, hanem a szó szerint leírt dolgokra. :) Ha azt akarom írni, hogy kiváló az ár/érték arány, akkor azt írom, nem csak sugallok jobbra-balra, érted.

    "Custom alatt a szó szerinti testreszabhatóságot értettem. Mert hát ez a billentyűzet nem igazán custom, csak olyan dolgokat emel be a mainstreambe, amik a custom világban terjedtek el először, úgy mind az általad említett dolgok, mint a pre-lubed kapcsolók, szivacskészlet ésegyebek."

    Így van, erről is van szó. Abból a szempontból szabható testre könnyen, hogy hot swapes, és van pár motyó van a karton mélyén egy második dobozban, a kapcsolókkal való machináláshoz. Plusz ugye full makrózható, bár QMK/VIA érthető módon nincs.

    A különböző NYÁK-ok (netán forrasztott is) nem igazán reális elvárás egy olyan vállalattal szemben, ami ekkora jelenléttel rendelkezik az IT világában és ekkora példányszámban gyárt mindenféle mütyürt is, plusz tömegeket akar kiszolgálni a gyártás egyszerűsítése, illetve a profit maximalizálása mellett. A Ducky és a Varmilo fő profilja a billentyűzetek (de a Zalman sem azonos cégkategória), ASUS-ból meg kb. minden van már, ami számítástechnika, és a konzumer piac mellett enterprise vonalon is mozognak. Ez persze nem zárja ki, hogy később nem lesz ilyen modelljük, de ezzel leginkább a manapság egyre jobban elterjedő high-endebb wireless trendet akarták meglovagolni, szerintem sikerrel. Gondolom, majd az eladásoktól függ, hogy merre tovább.

    A színeken való megütközésre csupaszított kritika a sok poszt után igazából a kákán is csomót esetének érződik. Amúgy ha ezzel indítottál volna, akkor aláírtam volna annyival, hogy aha, én is szeretem a tarka és pasztell dolgokat, lehetne több színben is. : >

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák