Új hozzászólás Aktív témák

  • qMAGICq

    tag

    Sziasztok!

    Egy elég furcsa, de fontos problémával fordulnék hozzátok.
    Néha (van hogy hetekig nem, van hogy egymás után kétszer is), lefagy a windows bootolásnál.
    Ponotosan akkor, amikor a logo jönne fel (már látszik, de még csak homályosan) megáll.
    A legérdekesebb a dologban, hogy 20-25 másodperc mulva, tovább megy, és minden további gond nélkül, szépen beindul.
    Muködés közben, windows alatt, soha semmi probléma nem mutatkozik!
    Nagyon tanácstalan vagyok, és se szervízhez, se garanciához, nem tudok fordulni.
    Nem tudom melyik hardver, vagy periféria a hibás, ráadásul nem is egy helyen lett véve minden.
    Lehet 3 hétig nem is jönne elo nekik a hiba, és felteszem nem nyomkodnák napokig csak ezért a power gombot.
    Nincsen semmi se túlhajtva, se tuningolva, és a homérsékletek is megfeleloek. A Harddisk Sentinel nem mutat hibát.
    A windows 2 napja újra lett téve, töredezésmentesítve is volt, vírus, tuzfal, védelem van, és nem talált semmit.
    Memtest 86 lefuttatva: Pass: 2, Error: 0

    Konfiguráció:
    400 W Chieftec GPS
    Asus P5K
    E6750 @ 2,67 GHz
    Asus Silent Knight CPU huto
    2 x 1024 MB Kingmax @ 1066 MHz
    MSI 8800 GTS 640 MB OC 575/1700 MHz
    WD 3200KS (System)
    WD 3200AAKS
    LG H55L DVD-RW
    Acer AL1923 monitor
    Cooler Master ház + 3 db. 12 cm ventillátor

    USB:
    Razer DeathAdder @ 1000 Hz egér
    Logitech media billentyu
    Asus webcam
    HP PSC 950 nyomtató
    USB Bluetooth vevo

    Kérem szépen a hozzáérto kollégákat segítsenek megtalálni a probléma forrását, vagy segítsetek kihez tudnék fordulni!

    Nagyon szépen köszönöm!

    Ui.: Elnézést, aki már olvasta, de szerintem nem mindenki lapoz vissza, foleg ebben a topicban.
    Ezért reménykedem, hátha beesik valaki, aki tud segíteni.

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Új hozzászólás Aktív témák