Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz Rellind #1763 üzenetére

    Az NSE-ről vegyes a kép. Most jött vissza egy noti, és már spanoltam magam, hogy biztos kötekedni fognak vele. A B betű beesett... Garba cserélték, szerdán vitték, hétfőn telefon, hogy kész, kedden jött a futár. Épségben jött vissza :DDD
    Amúgy sok helyen már a szervízbe szállítási és visszaszállítási garanciát tüntetik fel, és Magyarországon csak hozzájuk tudsz fordulni.
    A két kinézett noti erős középkategóriában van. A bluetoothot inkább hanyagolnám, egyre több ASUS-on váltva lehet csak használni a WLAN-nal. Sőt, volt szerencsém olyan Asushoz is, ahol a készülék szélén egy csúszkás kapcsolóval fizikailag lehetett a két vezeték nélküli kártya között választani... Üzemidőben cca 3 óra, jól bírja, de függ a fényerőtől, a futtatott alkalmazástól. Játékra is jól használható, a filmezésre és a netre meg sok is! Hátránya a Piton által említett ''melegedés'', ugyanis a jobb alsó szegmensbe helyezték a HDD-t, aminek köszönhetően izzik a munka a kezed alatt :DDD
    Webcam szép képet ad, a 15,4''-t meg kell szokni, de idővel nem zavaró.
    Az akku nagyobb méretű, kissé ki fog hátul állni a készülékből.

    Ember tervez, Isten perverz...

  • Piton

    tag

    válasz Rellind #1763 üzenetére

    Asus F3TC AP074 nagyon tudom javasolni... Annak ellenere, h ML320 -al eleg sokat beszeltem rola, meg pozitivabban csalodtam... Filmnezes hetvegen olyan 2,5 ora korul volt aksirol...
    Atlag netezes (szinte mindig csak WiFi-n netezek vele, de ha megsem veletlen, akkor is bevan kapcsolva... Szerintem meg nem is kapcsoltam rajt ki :F ) es hasonlok kb 3-3,5 ora korul van...
    Nem ritkan aksirol tortent hasznalat utan mikor fullra rolti ir 4 ora 5-10 perceket is...
    Bar nem nem szeretem, ha kisuti a kijelzo a szemem, szoval vissza van veve a filagositas... :) Soha nem szerettem a Napba nezni :)
    Webcam tenyleg nagyon szep kepet ad. Az aksi log picit, ahogy ML320 is irta, de szerintem nem zavaro... Legalabbis engem meg nem zavart meg semmiben az elmult idoben. Bar teny, ritkan nezegetem azt az oldalat a notinak, taskaban meg elfer... :)
    NFSU fullra felhuzva szepen huz rajt, COD, Age of Empires, ReVolt, Warcraft 3 stb szinten...

    Az hatranykent csak a HDD elore helyezese rohato fel, bar szerintem ez is megszokhato valoszinu... Es nem is mondanam, h igazan zavaro, inkabb csak szokatlan... De ASUS-ek biztos tudjak, h ez oke igy, es nem lesz zur...

    [Szerkesztve]

    Kódból vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák