Új hozzászólás Aktív témák

  • Piton

    tag

    válasz Rellind #1763 üzenetére

    Asus F3TC AP074 nagyon tudom javasolni... Annak ellenere, h ML320 -al eleg sokat beszeltem rola, meg pozitivabban csalodtam... Filmnezes hetvegen olyan 2,5 ora korul volt aksirol...
    Atlag netezes (szinte mindig csak WiFi-n netezek vele, de ha megsem veletlen, akkor is bevan kapcsolva... Szerintem meg nem is kapcsoltam rajt ki :F ) es hasonlok kb 3-3,5 ora korul van...
    Nem ritkan aksirol tortent hasznalat utan mikor fullra rolti ir 4 ora 5-10 perceket is...
    Bar nem nem szeretem, ha kisuti a kijelzo a szemem, szoval vissza van veve a filagositas... :) Soha nem szerettem a Napba nezni :)
    Webcam tenyleg nagyon szep kepet ad. Az aksi log picit, ahogy ML320 is irta, de szerintem nem zavaro... Legalabbis engem meg nem zavart meg semmiben az elmult idoben. Bar teny, ritkan nezegetem azt az oldalat a notinak, taskaban meg elfer... :)
    NFSU fullra felhuzva szepen huz rajt, COD, Age of Empires, ReVolt, Warcraft 3 stb szinten...

    Az hatranykent csak a HDD elore helyezese rohato fel, bar szerintem ez is megszokhato valoszinu... Es nem is mondanam, h igazan zavaro, inkabb csak szokatlan... De ASUS-ek biztos tudjak, h ez oke igy, es nem lesz zur...

    [Szerkesztve]

    Kódból vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák