Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz NTonee #21163 üzenetére

    na jó, de továbbra is: kézben csak akkor nyílik, ha úgy lógatod fejjel lefelé, hogy nem az egészre fogsz rá, hanem csak a palmrestre, a kijelzőt meg hagyod lógni. azért gondolom nem sűrűn vagy ebben az élethelyzetben :P
    táskára meg itt a csodamegoldás, csak esetemben pirosban :)

    "Egyszer se lássak ilyet egy gépnél, amit pénzért veszek. :N "
    igazából meg tudom érteni, én is így szoktam ezzel lenni, hogy ha már kiadtam ennyit egy nem alja cuccért, az legyen is jó (ezért is fogom csakazértis a ~2 pixeles rétegkoszomat garisan cseréltetni, ha lesz 2 hétre értelmes cseregépem, ugyanis a fixdirect csak úgy hajlandó berendelni a kijelzőt, ha közben a farpofájukat a notimon pihentetik :o ), viszont ez a hiba, így hogy 2 gomb megnyomással helyrejön, nem feltétlen jelenti azt, hogy itt valami hardveres szériahiba van... igazából nem is értem, hogy ez mi lehet, ha kontaktos lenne, akkor szoftveresen nem lehetne megoldani, de ha szoftveres a gond, akkor miért a túl nagy dőlésszögtől jön elő? :D na mindegy, majd amikor kijelző ügyben arrafele vagyok, akkor erre is rákérdezek.

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák