Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Nyugdíjas #64 üzenetére

    Ez magyarország... (direkt írom kisbetüvel, nehogy belekössön valaki)

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • ImI87

    őstag

    válasz Nyugdíjas #64 üzenetére

    Nem akarok most ebbe belemenni, nem ilyen illegális cuccokról meg kalózprogramokról van szó..................... Ez "nemzetbiztonsági ügy", és (nem viccelek !!!) terrorcselekmények ügyében folyik a nyomozás. Elvileg a jövő héten már meg fogom kapni, mert a vizsgálat kész, már csak a határozatra kell várni. Nem vagyok naív, de ezt mondták csütörtökön a Központi Nyomozó Főügyészségen, hogy végzett a szakértő, és már postázzák a határozatokat.

    Ha minden OK lesz, írok majd egy hatalmas cikket a logout-on, előre is ajánlom mindenki figyelmébe, érdemes lesz elolvasni.......... :))

    Egyébként szívesen fogadom a részvéteket, mert a "2007-es géfejlesztési project" 2008 feb első napjaiban fejeződött be, amikor is bekerült a gépbe a Galaxy 8800 GT, és ideiglenesen kész lett a gép. Azon a héten elszórakoztam a vga tuninggal, kijátszottam az Airborn-t, és a COD4-et, majd egyik reggel meló után arra jöttem haza, hogy volt gép, nincs gép....... :Y :O :W Azóta eltelt 3 hónap, és én csak virtuláisan vagyok itt a PH-n a konfigommal, szép csöndben olvasgatom, hogy ki hogyan huzogatja a jó kis wolf-okat, csorog a nyálam az új cuccokra, stb........ :U

    Most van egy csöves laptopom, amit az ismerősöm jóindulatából kaptam, erről irogatok meg postolok, ezzel készülök a "nagy visszatérésre" :D Feltéve, ha két fórum között nem kapcsol ki ez a szar, mert van v.mi rejtett hibája, hogy kb 5-10 percenként elmegy a képe és leáll. Ezután csak az segít, ha kikapcsolom, hátára fordítom, érzéssel megpaskolom, és így újra elindul egy kis ideig. :)

    Szóval már idegbeteg vagyok, elvonási tüneteim vannak, minden este vizesre sírom a párnámat, álmomban az én kis drágaságommal játszom, :DD és minden reggel (vagyis a melóm miatt este) úgy kelek fel, hogy talán ma csönget a postás, és hozza levelet, amivel bemehetek a z ügyészségre, és épen, egészségesen, egy darabban visszakapom a gépemet......

    Elvileg ez a jövő héten meg fog történni, és mondom, utána le fogok írni mindent részletesen, és lesz egy tanulságos sztori az olyan hatalmas és magasztos dolgokról, mint szólásszabadság, személyiségi jogok, illetve a titkosszolgálati ügyek nyomozásáról, stb.... Persze mindezt egy olyan ember tollából, aki világ életében becsületes állampolgár volt, soha semmi dolga nem volt a törvénnyel, és emiatt fogalma sincs, hogy hogy mennek ezek a dolgok, mikor kihez és hogyan érdemes fordulni, ergo addig tudják szopatni, amíg csak akarják..... :(((

    És persze nyugtával dicsérjük a napot, majd akkor leszek boldog, ha valóban itt lesz a gépem, ugyanazokkal az alkatrészekkel, amik a házkutatásnál benne voltak, ugyanazokkal az évek során felhalmozott cucokkal, amik rajta voltak.

    Ennyi, jól esett félig-meddig kiírni a bánatomat, és majd folyt. köv. a logout-on, ha eljön az ideje..............

    ImI

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák