Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tody56

    aktív tag

    válasz Rusher #1419 üzenetére

    Remélem hogy nem csak az én lapom a ludas.

    Fogok dobni hamarosan eredményeket. Én is beszáltam a Yorkos tuningba egy Q9450-nel.
    480fsb-ig nagyon gyorsan elértem szinte minden alapfeszen persze kivéve a proci.
    Most úgy állok hogy a prime cpu teszt már 500on is stabil, a blend csak 490-495 nél.
    Még rá kell szánni pár estét és talán meglesz az 500as álom fsb quaddal :DD

    Rusher: Annyit feltétlen kipróbánék, hogy áramtalanítás elem kivéve egy pár percre legalább, vagy inkáb egy éjszakára.

    Ez a 3. rog lapom és mindegyik megőrült egy idő után ha sokat állítgattam a tuningot.
    Érdemes néha kivenni az elemet és újból beállítani. NEM betölteni az OC mentésből, hanem inkább beállítani ugyan azt kézzel és ismét mentés.
    Apró infó de egy próbát megér :R

    koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

  • virkir

    veterán

    válasz Rusher #1419 üzenetére

    Nekem annyi változás látható, hogy jobban droppol.
    Kezdetekkor biosban beállított1,15V-nál terhelésre lett 1,144 terheletlenül 1,136.
    Most terhelve 1.136 terheletlenül 1,128 volt tegnap amikor hülyéskedett erre ma most nézem és megint a jó értékeken megy.
    Tegnap a vista telepítéssel volt is gond rendesen, egy darabig fagyott már betöltésre mindkét rendszer alatt aztán magától helyrejött.
    Olyan mintha a load-line hülyülne meg.
    A ramot kiveszem beteszem nekem akkor jött elő mikor tuningolni próbáltam és szinkronban mentek a procival 450 felett.
    Isten bizony visszasírom az IC7-et, amióta ez a gép van kb 2 hónapja több fagyást kékhalált produkált min az 4 év alatt.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák