Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz Laby #5254 üzenetére

    Nem írtam hogy más szimulátorban tökéletes setupot adnak, azt írtam hogy mi van a valóságban. A logikai érvelés alapja az volt, hogy néhány paraméter tekintetében ragaszkodunk a valósághoz, más paraméterek esetén (ami mit ad Isten, anyagi előnyt jelent a cégnek) meg ettől elegánsan eltekintünk.

    A játékfejlesztők/tesztelők ezerszám gyúrják a köröket, tuti hogy minden autóhoz van gyors beállításuk. De ha igaz, hogy ez a szim van legközelebb a GT3-as autókhoz (ugye ez a marketingduma) akkor a csapatoktól kapott telemetriában is benne van mindez, piros masnival átkötve. :)

    Most vagy akarják megosztani amijük ténylegesen rendelkezésre áll, vagy mégsem olyan valósághű ez a cucc, mint amilyennek hirdetik.

    Amúgy mitől vagy olyan biztos benne, hogy a mostani gumikezelés reális? Ugyanaz a fejlesztő cég állítja hogy ez a tuti, amelyik 4 évig egy totál másikról állította, hogy az a tuti... :) 2 év múlva meg majd más lesz, ha addig nem engedik el az ACC kezét az AC2 miatt.

    Többször írtad már, hogy iRacingról "jössz" és az ott tapasztalható lenyúláshoz viszonyítva valóban pitinek tűnhet egy CDA előfizetés. Havidíj, autó és pályalicenszek és ha már beleöltél egy vagyont akkor CDA is, mert sikerélmény meg nem lesz. De van aki ezt a pay-to-win szemléletet nehezebben viseli egy teljesárú játéknál, ami ráadásul DLC-ben is bővelkedik. Egy free játéknál elmenne, szerintem keveseket zavarna az rFactor2-nél, de itt igen.

    És nem az a 10 dollár/hó, hanem az elvek. ;)

    Ezzel együtt szerintem abban konszenzus van a fórumlakók között hogy szeretjük ezt az ACC-t, de attól még nem hibátlan, és a Justis Morgoludus jogát fenntartjuk! :D

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Laby #5254 üzenetére

    Szeretném küldeni Raycevick I love racing games, they suck! című videóját mindenkinek aki szereti :DDD

    Az ACC az egyik legjobb sim jelenleg (különben nem ebben a topikban okoskodnék :)) ), de a setup screen semmit nem segít és nem informatív, és szerintem OK emiatt panaszkodni. Az agresszív setup alapból jó, hogy létezik, és valós alapokra épül, de semmit nem tudsz róla. A nyomás be van valahova lőve, de fene tudja minek kéne lennie.

    És akkor erre az egészre rá épül az egész fizetős rendszer meg a titkolózás a setupokról. Egyszerűen szomorú hogy stream közben elkattintanak, hogy nehogy meglásd a titkos setupot amit épp használnak. Ez az előző metában kifejezetten gáz volt, mert nagyon kevés hely mondta el, hogy fos a fizika és azt a metál kell használni. Szóval szenvedhetsz amennyit akarsz, nem tudod utolérni azokat akik fizetnek.

    Mindenkinek érdeke, hogy javuljon ez a helyzet. Akinek nincs ideje így nem kell, hogy fizessen feltétlenül, plusz a hobbi a való belépés is kevésbé korlátolt.

    Jelenleg ugye jobb a helyzet mert “csak” annyi tart vissza egy optimális setuptól, hogy az alap beállításokban még mindig vannak alapvető hülyeségek (pl. túl magas BB), és semmi nem segít ingame, hogy megoldj problémákat.

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák