Új hozzászólás Aktív témák

  • ataaa

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég vettem használtam egy Momo Racing Force Feedback kormányt, a drivert innen töltöttem le hozzá:
    http://support.logitech.com/en_us/pr...feedback-wheel

    A kormány rendesen működik más játékoknál, de az Assetto Corsa-ban nem tudom beállítani.
    Nem tudom hol a gond, a játék beállításokkal, vagy a kormány szoftverében történő beállításokkal.

    A jelenség a következő:
    Álló helyzetben ha eltekerem a kormányt, a játékban is szépen elfordul koppig. Menet közben viszont felülbírálja valami ezt, és hiába tekerem el tökig, a játékban alig fordul. Így lehetetlen játszani, nem tudok bevenni egy élesebb kanyart, de enyhébb íveknél sem tökéletes az érzet.
    Arra már rájöttem, hogy a futam indításánál be lehet állítani a nehézséget, vagy egyenként is ki lehet kapcsolni a rásegítési, stabilitási funkciókat, mégis továbbra is fennáll ez a jelenség.

    Kérlek segítsetek, mert nagyon szívesen játszanék már vele, de hetek óta nem találok rá megoldást!
    A beállításoknál 270 fokra vettem a kormányutat, mert a MOMO csak ennyit tud sajnos, de akármit állítok be itt, ugyan az a végeredmény.

    (Windows10 64 bit)

    Üdv,
    Ataaa

Új hozzászólás Aktív témák