Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Segítsetek ki légyszi! Előre leszögezném hogy vágom a gépem egy rakás lepkefing ehhez a játékhoz, (meg lehet máshoz is :) ) de mégis érdekelne hogy ez mennyire normális hogy 12-14 AI ellen vagy multiban ennyire játszhatatlan a dolog. Amd FX 6100 as procim van (amit most felhúztam 3300 Mhz ről 3900 ra) A videókártya r7 265, 2 gb 256 bit, a ram 8gb ddr3 1600.... az eredmény a játékban lehangoló..... mikor egyedül körözgetek közepes vagy magas (de nem ultra meg ilyenek) grafikai beállításon úgy 60-100-110 az fps. Szerveren 4 autó volt a pályán akikkel gyakoroltunk és 60-70 fps em volt. Majd eljött a futam, először is az időmérő ideje, ahol mindössze 12 en indultunk! és kaptam gyönyörű 25 fps-t... nesze hülye jáccá alapon. Az alábbi képet úgy a futam felénél csináltam cirka 2 kör hátrányban már... A kérdésem, ez a gyönyörűen hatalmas fps érték a videókártyámnak, a procimnak, vagy úgy mindennek közösen köszönhető ami a gépemben van játékra való tekintettel? És mit kellene cserélnem hogy legalább 12-14 ember vagy AI ellen tisztességesen kitudjak állni? Amd FX fajtából komolyabbat mert az is elég lenne, vagy procit I3 /i5 re + hozzávaló alaplap, vagy VGA-t is mellé? ( Azt a VGa-at amit tegnap vettem új állapotában bontatlan dobozban és raktam a gépbe a régi hd 7750 helyére, mert Én hülye azt hittem majd ettől milyen jól fog futni a játék... :((( )

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák