Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz cyberkind #59 üzenetére

    Nekem mindegyik AC nagyon jól adta a hangulatot, bele tudtam élni magam az adott korszakba. Nálam afekete bárány a Syndicate volt, az borzalmasan gagyira sikerült.
    A sokat vitatott 3.-ik részt és a Unity-t is kétszer vittem végig.
    A Black Flag egy jó kalózos kalandjáték volt.
    Az Odyssey szintén kilóg a sorból, az meg egy ógörög RPG. Háromszor futottam neki, harmadikra már PS-en ment bele 135 óra eddig, és még hátra van a Legacy DLC 2/3-ada, ill. a teljes Atlantis DLC (a többi kiegészítőről nem is beszélve, mert eszméletlen sok tartalom van benne) Viszont RPG-nek nem tartom rossznak egyáltalán, millió féle szettet lehet felépíteni, millió féleképpen játszani, ill. vannak részek, amiknek a kipróbálására rávezet a sztori, de utána szabadon döntheted el, hogy akarsz-e vele foglalkozni, vagy nem (zsoldosok, harcok, hajózás, kincskeresés, stb.)
    Az ultimate AC nálam az Origins, abban pont annyi újítás volt, amitől élvezhetőbb, teljesebb lett az élmény (végre igazi lopakodás, Senu, napszakok váltása, mellékküldetések, piramisok, sírhelyek, stb) ill. az egész hangulat beszippantott, és érezhető volt a minőség is, amit a Ubi Montreal beletett.
    Hasonlót várok a Valhallától is, de nem számítok óriási katarzisra, csak egy minőségi AC-t szeretnék, amivel megint elleszek hónapokig.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Új hozzászólás Aktív témák