Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Pár szó néhány óra játék után.

    Nekem alapvetés, hogy a viking férfi, aki feldúlja Normandiát, megbecsteleníti a fehérnépet, nem hallottam amazon, vagy valkür osztagokról, szóval nálam egy viking az férfi, viszont elgondolkodtatott, hogy a játék elején indíthatunk férfi, nő, vagy kevert nemet, ami szituációtól függően fog változni, én meg hülye fejemmel ez utóbbit választottam.
    Ezzel csak az a baj, hogy a játék elején látható videó elég erős indítást ad, és ugye ott még férfi a karink, majd vágás, eltelt x év és ott figyel egy nő, nekem ez olyan volt mint egy pofon és azt olvastam, hogy addig nem is tudok változtatni, amíg el nem utazom a britekhez.

    A játékról.
    Nehezen tudtam megbarátkozni a grafikával, túlságosan szürke, barna, fehér, aztán kognitív disszonanciaként letudtam annyival, hogy,
    - ez nem a hellén éra, itt hó van, meg sziklák,
    - Watch Dogs Legion után minden szürkének tűnik, mert ott meg minden túl van húzva.

    Ami viszont zavar.
    Oké, hogy még a játék elején tartok, de nekem az ASSASSIN mindig is stealth módot jelentett, de itt ez nem akar működni és nem tudom miért.
    Az rendben van, hogy itt raid lesz raid hátán, szóval meg kell erőszakolnom magam és a souls game undoromat letudva dodgeolnom és parryznom kell, de könyörgöm, nem működik az orvgyilkolás.
    Nem tudom, hogy ez azért van-e mert még a játék elején vagyok, de konkrétan a megdöglésre ítélt mögött guggolok és semmilyen módon nem tudom lenyomni, csak ha párharcot kezdeményezek vele.

    Nagyon tetszik viszont az, hogy az életerőnk nem töltődik fel automatikusan, így elfelejthetjük a félisteni mivoltunkat a korábbi epizódokból. Itt bizony kell bogyókat szedegetnünk, hogy feltöltsünk a hp-t, de volt ,hogy bementem egy disznóólba, levágtam 4 disznót és azokkal töltöttem fel, ami elveszett Odin mezején.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák