Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Rasiel #1789 üzenetére

    Persze jobb a 780, de szerintem egy 3 éves játékot ráadásul csont minimumon a 770 -nek is repítenie kellene :)
    gpu végig 99%-on megy, ram 12GB nem telik meg, cpu se malmozik.
    Most vittem ki a GTA5-öt, előtte a Syndicate-t, ezért nem a gépemre gyanakodnék.

    Unity-be levettem mindent minimumra, fut is a játék 80 fps-el akár tömegben füsbombát dobálgatva is, csak ha éppen olyanja van akkor 16-al megy percekig, akár egy katakomba szűk bejáratában is, ahol nincs tömeg, se akció se semmi. pl. megy jól, aztán sas nézetre megyek, majd vissza és egyből lezuhan az fps, vagy csak megállítom a játékot néhány percre majd elindítom és utána már sokkal rosszabbul megy mint előtte. (lehet a 2gb vram telik meg :F de full minimumon is? áhh..)

    Elmondhatatlanul sajnálom, mert vagyok akkora AC rajongó hogy -ha tételezzük fel a sztorija sem tetszene, de ismerve magamat nagyon élvezném- bármilyen rossz is legyen már csak elvből végigvinném, de így teljesen reménytelen.. :(

    Az a gond hogy ezt másoktól is olvastam (ennmagon, így ők nyilván mind virágbolti userek), de ha neked is vállalható volt végig a fentebb írt konfiggal, akkor csak más lesz itt nálam a gond.
    Holnap első körben újratelepítem, nem szivesen adom fel :O

Új hozzászólás Aktív témák