Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rony949

    őstag

    válasz dergander #997 üzenetére

    Én év játékának még nem mondanám, de kifejezetten jó irányba tartanak az AC-val jelenleg.

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz dergander #997 üzenetére

    Nem értem mi a baj a kritikával. Ha nincs kritika, akkor egy latymatag poshadt ingoványban marad a játékipar, mert a kiadóknak nem kell gondolkodniuk újdonságokon, és mindig ugyanazt adják el majd a vásárlóknak. Lásd, pl. a Codot. Éveken keresztül nem igényeltek semmi újat a játékosok, és vitték mint a cukrot. A Ghost környékén az emberek ráuntak arra hogy folyamatosan ugyanazt adják el nekik csak más sztorival, és elkezdték kritizálni a sorozatot, teljesen jogosan. Láss csodát: Hosszú idő kritikájával sikerült végre elérni, hogy a sorozat visszatérjen a gyökereihez. De mondhatnám a lootbox rendszert is, évről évre egyre igazságtalanabbá vált, és Belgium már be is tiltatná egész európában. Ha egy játékra csak pozitív visszajelzést adunk, és nem ismerjük el annak hibáit, akkor évről évre megvehetjük ugyanazt a játékot, más körítéssel. Egy kiadó profitálni akar, MINDIG azt próbálja meg eladni amire igény van, és ha folyamatosan azt látja, hogy a monoton, önismétlő és unalmas küldetésrendszere pozitív visszajelzést kap, akkor ezt fogják nekünk eladni legközelebb. Egyébként annyi pozitívumot én is el tudok mondani az Originssal kapcsolatban, hogy nagyot fejlődött a játék az előző részekhez képest, csak önmagában lett kevés. A Game of the Year címet pedig tudtommal eladások darabszámához csatolják, nem a játék minőségéhez (pl. a Lords of the Fallen is GOTY lett, pedig nagyon sokan utálták)

    Érzem, tudom hogy egyszer nagyon jót fogok játszani az Originssal, de HATALMASAT csalódtam benne. Nem a játék rossz, hanem én akartam a Ubitól valami újat, valami frisset, de az RPG rendszeren kívül számomra semmit nem tudott felmutatni.

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák