Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feck

    tag

    válasz Raga.cs #3431 üzenetére

    Köszönjük a videót! :R
    Nem kell elsietni a 100%-os magyart, amennyi időm és tudásom van ehhez a játékhoz, egy darabig elpötyörgök vele... :D

    Bohóckodást félretéve, tényleg nem játszottam még ilyen típusú játékkal SOHA, úgy ajánlották :) De valóban lenyűgöző, mert imádom ezt a kort, és behúz az atmoszféra (félelmetesek a fények, melyek elfedik az egyébként nem túl "jó" grafikát). Naplemente/napfelkelte... <3 Hatásvadász fények, de szörnyen bejönnek! :C

    Sok helyen azért mosottak a textúrák (először a sziklamászásoknál vettem észre) ill., sokszor a távolban levő elemek is késleltetve töltenek be. Ez kicsit elvesz azért. Éjjel elég furák a fények, és a mosottas összkép ott hatványozottan érzékelhető. Próbálkoztam Reshade presetekkel, a Nexus oldalán fellelhető legnépszerűbb pl. nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Közelre szép éles, de a messze távol képét rendesen "beszőrözi". Kikapcsoltam, mert a "hidegsége" megölte az egészet. Ezt a részét el is engedtem. Valhallába éppen belekaptam, az már igeeen! Semmi nélkül, original. Persze majd kiderül...

    Kövezzetek meg.. Könnyű szinten játszom, és 38%-nál vagyok, beleölt 42 órával. De sokat mászkálok, nem akarom a végét... Csak egyet szeretnék: azokat a jelzéseket, amiket látok a videókon... Ikarosszal a Miltiádész erődöt nem tudom hányszor átrepültem (az utolsó ládáért!!!), semmi... (Lehet akkor kellene, mikor még nem lépek be az övezetbe, szüzen? Mert itt már nem volt ellenség, mikor ezt próbáltam). Őszintén, srácok. Nincs kedvem 40 percig! keresni az utolsó kincses ládát, mikor 3/3 hadi ellátmány megvan, és 5/4-en áll a kincs... Megnéztem neten, és a várfal külső oldalában lapult... :O könyörgöm... Véleményem inkább elfojtom! :DDD De ez kinyírja a játékélményt...

    Elvileg nem is kell minden szintlépésnél fejleszteni és kényszeresen bevésetni az eszközöket, lehet egy alapszerkót upgradelni (egy kritikában olvastam :D), ill. nem jöttem rá, hogyan lehet ún. speciális nyilakat fejleszteni :)

    Történet és a feeling hozott ide, kár, hogy ezek a kérdések elveszik egy részét... Nyilván az én bénázásom is benne van. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák