Új hozzászólás Aktív témák

  • sitQ

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem játszottam soha egyik AC játékkal sem, gamer korszakom akörül záródott le, mikor kijött az első része. Nemrég vettem egy xbox one x-t, hozzá volt AC Odyssey is. Elkezdtem vele játszani és nagyon megfogott a játék. Igaz a kontrollerrel nagyon nehezen barátkozok. Nagyon hozzászoktam a wasd + egérrel játszáshoz. Főleg íjászkodáskor jön ez elő. Bár van ez a célzás "rásegítő" azzal használom. (Anélkül van aki képes profin célozni? Hajóról? :D )

    Átolvastam a fórumot, többen írtátok, hogy nagyon rákényszerít a játék a nyílt harcra. (Most 19 szinten vagyok) Szerintem elég sok mindent meg lehet oldani assasinkodással is. Pl. Nagy fortokat szoktam úgy megcsinálni, hogy az átlag katonákat leszedem sima assasinnal, (esetleg még egy vezért, vagy ahogy sikerül) de úgy hogy mindig kivárom hogy egyedül legyenek és lopózok bokorról bokorra. Mikor már csak két főnök marad, megvárom míg az egyik elmegy jó távol a másiktól, odalopózok, megvágom egy critical assasinationnal, majd egyből egy bull rush. Ez leszedi az élete kb 2/3-át, majd arrébb sasszézok és lelövöldözöm (közben töltődik az adrenalin). Ezt a másik már nem hallja (ha szerencsém van), mivel távol van. Legvégére marad a polemarch általában. Ott is odalopózok, egy critical assasinationt nyomok rá, ha maradt még annyi adrenalinom, majd addig ugrálok, míg le nem lövöldözöm. Annyi a kulcs, hogy sokat kell várni, míg mindenkit le lehet szedni csendben. Néha még meditálok is egyet, hátha történik valami. Vagy ha nagyon nem akarnak mozdulni, akkor megmutatom magam, majd elmenekülök. Ekkor kicsit változnak a pozíciók.

    Nyilván egy állatot nem lehet megbérgyilkolni, ott kénytelen az ember bátornak lenni :D Nekem ez a gyengém. Azt a vaddisznót az istennek sem tudom legyözni. 4-et rámver és annyi. Vagy volt az oroszlánbarlang Attikán. Ott is kb ennyi kellett hogy leverjenek. Nagyon gyorsak, nem tudom hogy győzzem le őket. Nem nagyon tudok íjászkodni, mert az első találat után már támadnak és nem tudok olyan gyorsan újra lőni. A piros támadásokat nem lehet parryzni sem.

Új hozzászólás Aktív témák