Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz Anonymus23 #1457 üzenetére

    "Mi a célod ezzel amit írt összeírtál?" Semmi,leirtam a véleményem a játékról.:) Megvettem,játszottam vele és alkottam egy véleményt,és mivel azonos címen fut a régebbiekkel,így jogosnak éreztem hogy össze hasonlitsam öket.Mindezt a demokrácia égisze alatt tettem,etikettet nem sértve,személyeskedést mellözve :)

    Ha megnézed a kiinduló hsz-em láthatod hogy egy tök ártatlan hsz-t írtam,és az nem engem minősít hogy ti ezt hogyan reagáltátok le,szépen nyomon követhető hogy itt a vélemény tisztelés csak akkor jár ha pozitivat irsz.Az is jól látható hogy ezt a hsz-t a fanok már nem tudták lenyelni ,és ezután már csak a kötöszködés jött :)

    "Egy csomó épületet az originsböl emeltek át (lapos lakóházak többsége) ,a kúpos kialakitású magtárak nem voltak a görögöknél ezekben az idökben,ezt is az originsböl rakták át,,a játék faunája (növényvilág) abszolut nem stimmel.Élövilágra direkt nem térek ki :)
    Látszik hogy az origins melett készült a játék,és véleményem szerint az profibb lett minden szempontból."

    S e t h kis hijján már agyvérzést kapott az érveimtől,ezután már gyerekes módon a helyírásomat támadta. (ezt a szintű műsorát több topikban is megcsodálhatjátok) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák