Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz adamssss #579 üzenetére

    Vicc, hogy egyöntetűen beszélt rá az egész fórum a 7870-re tavaly ilyenkor, erre jött az ACIII (nekem ez egyetlen kedvenc játéksorozatom), titkon büszke voltam magamra, hogy milyen jó kis vga t vettem és hogy milyen jól jártam, még tuningpotenciál is volt benne, természetesen nagy büszkén minden opciót a maximumra toltam, erre kiderül, hogy egy szaros gtx460 is jobban vitte, mint az enyém tuningolva, méghozzá a legfrissebb driverrel, ami még "30%-ot gyorsított" az amúgy sem gyenge teljesítményen :DDD Ami igaz az igaz, statikus tesztekben tényleg verte a mezőnyt,de nekem nagy ívben fáj az olyan tesztekre..

    Ha a cpu-m is amd lett volna, akkor húzhattam volna le magam a wc-n :(((
    Persze elismerem, ez nagyban a motor hibájának volt tudható, de akkor is. Nem beszélve, hogy az FC3 is jóval rosszabbul ment, mint a riválisa ugyanabban a kategóriában (gtx660), és még azt szapulta az egész ph, hogy milyen szar, mert 1024 vram felett megfeleződik a busz sebesség, etc..
    Lehet helyrehozták később a problémát, de csak azért nem fogok hónapokat várni, hogy az amd kegyeskedjen egy olyan drivert kihozni, amivel játszható.

    Nem titok, ha nem jönne AC akkor most kártyát se vennék, de így fogok és 100% h nV lesz az, most nem hagyom befolyásolni magam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák