Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Most járt le a ládából kapott Object 640 kipróbálási ideje. A 7 nap alatt összefarmoltam vele 25 millát, ami nem tudom mire lesz elég.
    Aztán most elkezdtem használni a legelején kapott 4-es prémium tankot. Az a vicces különben, hogy nem érzek olyan egetverő visszalépést... Persze kevesebb a képessége, meg gyengébb, de mivel az ellenfelek is azok, ezért arányaiban véve mintha ugyanott lennék. :DDD Más stílust követel meg, de talán még jobban is élvezem, mint a 11-es szintű ellenfelek ellen szívni.
    Ez a hasonlóság részben örömmel tölt el, de másrészről meg úgy érzem most, hogy céltalanná teszi a fejlődést. Mintha a tankvásárlásnak csak az lenne a célja, hogy kipróbáljak mást is, de nem az, hogy egyre jobb járművekre tegyek szert amivel szétalázok mindenkit és könnyebbé, élvezetesebbé válik a játék.

    Delta91: Köszi. Meglepődtem rajta, mert annyira beszaggat néha, mintha nem bírná a GPU, de ugyanakkor máskor meg simán fut, ezért volt fura.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák