Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    Tegnap este még tettem-vettem kicsit a kis szigeten és sikerült befognom egy Brontosaurust. Nagy meglepetés volt ma a fiamnak. Neki is indultunk újra a térkép közepe felé a hegyeknek. Eléggé gamechanger eddig. Én a Bronto-n megyek és csapkodok mindent szét ami nekem jön, fiam pedig az erősebbik Pteranodonon repül mellettem, felderít, kivégzi a menekülő állatokat, ...
    Ebéd után játszottunk egy órát, a végén ahol voltunk felvertünk gyorsan egy szalmaházat, dobtunk bele két hálózsákot biztos ami biztos, bementünk a házba és úgy léptünk ki.
    Most este is játszottunk fél órát, továbbmentünk, de most azt fogjuk megnézni hogy nem dedikált hostnál ugye ha kilépek én is hostként, akkor ugye megszakad minden és elvileg megfagy abban a pillanatban minden. Szóval megtisztítottunk egy kisebb tisztást és simán kiléptünk. Fiamnál még láttam hogy kiesik a Pteranodon nyeregből és a földön alszik tovább, utána én is egyből nyomtam a kilépést, gondolom hasonlóan a földön fogok ébredni.
    Na a lényeg hogy nem tud ránk támadni semmi így, ugye? Befagy az egész világ.
    Szóval ha jön felénk a távolban egy ragadozó, de ki kell lépnünk akkor mikor visszatöltjük a játékot akkor ugyanolyan távol lesz és ott folytatódik minden ahol a szerver kilépett?
    Azt mondja fiam hogy látott olyan videót ahol nem nyereg hanem platform van a brontón és lehet rá építkezni. Na úgy lesz igazán OP.

    Még valami: nem tudom hogy bug-e de a kis szigetről úgy indultunk eredetileg hogyén vezettem, fiam meg hátul a nyergen, de amint beleértem a mélyebb vízbe oltári sebességre gyorsult a Bronto és egyből kiesett belőle fiam én meg szembe gyakorlatilag belecsapódtam a sziklának hogy lement pár száz életem. Szóval érdekes volt a fizika :D

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák