Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz didyman #1032 üzenetére

    Levettem a sárga hátteret, egyelőre ennyit tudtam tenni.:B
    [kép]

    Maga a kép így, ebben a formában tetszik
    Én elhiszem, de tuti nem fog ''átmenni'' (egyszerűen nem fogják elfogadni, hogy így, ez legyen, mert a jelenlegi erre vonatkozó irányelvekkel nagyon erősen ütközik).:( Ha meg nagyon szigorúak akarnak lenni, akkor egyáltalán nem engedélyeznek számodra egyéni arcképet, mert HSZ-ek száma alapján még csak senior tag lennél.:DDD Mondjuk ez elég LOL lenne, gondolom nem ilyenek a moderátorok egymás közt.:))

    de a csillogást nem értem
    Ez egy igazi békáról készült fényképből készült.:) S mint olyan túl élethű, túl részletes. Amennyire követtem a topikot (volt idő, amikor ''csak úgy'' alapon is érdekelt a téma, és benézegettem - oké, anno a requestben ment a hepaj/lett botrány, stb. -, ill. most, hogy én is szerkesztgetek, visszaolvasgattam egy-két esetet) az ilyen jellegű képeket a moderátori vétó hatására - szinte mindig - át kellett dolgozni. Nem csak fénykép, hanem pl. 3D-s animáicós szereplő esetén is, el kellett ''laposítani'' azt, ilyesmi. Persze nemrégiben én is próbáltam a saját elképzelésem mellett érvnek bedobni azt, hogy azért már jónéhány a mai mércével mérve ''durván fényképszerű'' avatar is átment a rostán, de egyelőre nem regáltak erre az illetékesek, ill. persze el tudok képzelni olyan reakciót is, hogy ''az akkor volt, most meg most van'', amivel nem tudok mit kezdeni (csak elfogadni).:D De legalább többféle képet próbálgattam azóta szerkeszteni, ami viszont előny, tehát furcsa bár, de összességében örülök a legelső verzióm elutasításának!:R (Lőttem is erről egy mix. screenshotot, hogy hol tartok variációkban.:DDD Ez mondjuk JPG, így PH hátterű, csak itt néz jól, sebaj, a tempbe tettem, majd törlöm később...)

    [kép]


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák