Keresés

Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Zsolt!! #2933 üzenetére

    X16 végén, ahol egy csúnya controller is van :)

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Silenzio

    addikt

    válasz Zsolt!! #2933 üzenetére

    Yantarban van ő is, a pszi-emitteres bázison, miután elbántál a 2. ''elszívom az agyad'' tevékenységi körű fickóval is. Bár Ghost ruhája ''öngyógyító'', lehet vele jobban jártam volna, de odaadtam a tudósnak anélkül hogy felpróbáltam volna azt a csini új rucit...... :DDD Damn!

    ***

    Amúgy az tuti, akár első blikkre is, hogy nem egy Crysis a játék, de hogy miért elavult még mindig nem értem... Vannak különböző mapping-eljárások, árnyékokat is egymásra tud mixelni, sokkal lágyabban-teszem hozzá-mint pl ahogy a F.e.a.r. vagy a Doom 3 tudta, látszanak a ruhákon a frankó gyűrődések mint a fentebb említett játékokban (egyedül a HL2 nem rendelkezett ezzel a fícsörrel, mert az az eltérő világítási/árnyékolási rendszer miatt kevesebbet bízott a bump mappingre), egyedül talán a növényzet egyszerű kissé... Ha valakinek van valami konkrét, szakmailag -tehát szakszavakkal is - megalapozható érvelése, hogy miért is elavult az engine forráskódja, hadd halljuk!

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Aktív témák