Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz PindurAnna #7359 üzenetére

    Ez most netto hulyeseg volt, ugye tudod?

    A pasik mar miert ne beszelhetnenek a szulesrol, szuletesrol?

    Masreszt akkor nem kell gyereket vallalni, fogadjon orokbe, aki ennyire fel.

    Harmadreszt, aki hulyeseget beszel, azt lehessen mar megszolni, attol fuggetlenul, hogy no vagy sem.

    Omg

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz PindurAnna #7359 üzenetére

    ha már az egymás mellett elbeszélésnél tartunk:

    senki nem vonta kétségbe sem az anyaság szentségét, sem azt az emberfeletti teljesítményt, amit véghezvisztek, sem azt, hogy nem tudnánk utánatok csinálni ezt semmilyen körülmények között, mert ez tény, amit tisztelünk és tiszteletben tartunk mindannyian.

    nem is ezt illettem kritikával, így nem is értem, nem is akarok belegondolni, hogy te miért ezt láttad fontosnak megemlíteni a témával kapcsolatban. a magam részéről nem szeretnék belemenni abba a játékba, hogy magyarázkodom, hogy mit nem mondtam.

    amit meg mondtam, az meg ott van lentebb, olvasható. állításra állítások tényre tények, legyen az vélt vagy valós, de semmiképpen nem személyes, ezt meg úgy gondolom megtehetem, végtére is gondolom tildy is azért érezte helyesnek fórumozni, mert késznek érzi magát rá.

    ha megfigyelted, és visszaolvasol, annak ellenére, hogy egyszer már felrúgtam a szaros bilit vele kapcsolatban, amikor segítségre volt szüksége, odaálltam, támogattam ahogy tudtam, továbbá az első napokban (természetesen) erősen kussoltam éppen az állapota miatt is.

    viszont továbbra sem érzem úgy, hogy alanyi jogon járna bármelyik anyának a fentebbi vitában bármi előny csak azért mert éppen szült már valamikor a közeli vagy távoli múltban. egyszerűen a téma szempontjából bármilyen furcsa de indifferens.

    ahogy írtam is, szeretném ezt itt és most lezárni, önkéntes cölibátust is vállalva a kérdésben (még ha ez totál képzavar is) mert nem visz előre, nincs itt helye, csak felesleges agressziót szül. letettem a garast, és ott is szeretném hagyni, ebben már nincs több, nincs előre.

    azt viszont szabadjon megjegyeznem, hogy mérhetetlenül sovinisztának tartom amit írtál. nem hiszem, hogy így kellene gondolkodni, még kevésbé fogalmazni, még kevésbé itt, ezen a helyen. szándékosan nem kezdtem bele én sem annak a fejtegetésébe, hogy statisztikailag mennyire kimutatható, hogy ha itt veszekedés, pártoskodás, hajtépés van, az mennyire egy csoport körül polarizálódik. pedig így van, de már őszintén szólva marhára unom hogy én vagyok itt a helyi b*sszájba aki mindig borogatja az asztalt.

    sőt mi több, utálom a mi-t és ti-t, utálom a pasi nő ellentétet, az egyenrangúságban és az egymás kiegészítésében hiszek, most sem én vittem el ebbe az irányba a vitát, hanem te. én mindössze annyit szeretnék, ha lenne egy, egyetlen egy hely, ahol a szokásos kisgyerekes topicokra jellemző veszekedés, fudolás, huhogás, pártoskodás, hajtépés duzzogás és hiszti nélkül meg tudnánk tárgyalni a dolgainkat. ha úgy tetszik férfi módra. mert eddig ez működött, bizony.

    szándékosan nem kezdtem én sem frakciózni, pedig olvashatod, volt aki mélységesen egyetértett velem, inkább nem is reagáltam rá, hogy ne legyen falkázás, mert úgy gondolom, ez a topic szellemiségéhez és eredeti hangulatához nem méltó.

    annak ellenére sem, hogy sto1911 hozzászólásával is mélységesen egyet tudok érteni.

    egy szó mint száz felesleges volt ezt a hszt megírni a vita szempontjából, szerencsétlenül demagógra és vádaskodóra sikerült, mindenféle alap nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák