Új hozzászólás Aktív témák

  • solti

    senior tag

    válasz Volvo360 #16888 üzenetére

    babamonitor: nálunk xiaomi kamera, hang nem kellett mert panellakás..mindent hallunk.
    légzésfigyelő: szülő nyugodt pihenése miatt hasznos. Szerencsére csak 1-2 fals riasztásunk volt. Előtte amúgy voltam rendes elsősegély tanfolyamon, hogy ha baj van, tudjak bármit cisnálni...A légzésfigyelőt mi 1 éves koruknál mindig elpakoltuk, SIDS esélye azután elhanyagolható...
    pihenőszék: szerintem értelmetlen. Miért kéne székben pihenni? Arra ott van az ágy...
    Babynest: háát, ha lenne 300 négyzetméteres házam lehet, hogy elférne a sarokban,de akkor is felesleges... játszószőnyeg volt nekünk, az viszont jópofa tud lenni, főleg ha hidegebb a padló. Sokan szeretik még az (adamo) hintákat is, mondjuk nekünk nem hiányzott és sok helyet is foglal...
    kutacsvédő: wtf? életemben nem hallottam róla...
    cumisüveg sterilizáló: első gyereknél sokat használtuk (mikrós avent), másodiknál már minimálisan (és ahogy a viccis van a cumival, a harmadiknál csak lenyalja a kutya...). Amúgy újszülötteknél asszem nagyon ajánlott pár hónapig.

    Ha tápos lesz a baba (és ez nem ördötől való) akkor a cumisüveg melegítő lehet nagyon hasznos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák