Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    válasz Gomba #69350 üzenetére

    Nálunk is a cégnél DELL cuccok vannak, mint rendszergazdák szívunk velük eleget a javítattásuk miatt. Laptopokkal és monitorokkal is gondok vannak, pedig business szintű cuccok, kurva drágán és mégis szarok (persze nem ténylegesen, de sok a hibás, vagy meghibásodó darab). Főleg a Precision 3510-3520 típusokkal van sok gond és, hogy a DELL U2415 monitorról ne is beszéljünk, ami dual monitor módban egyszerűen elkezd villogni (rengeteg ilyen esetünk volt) random és erre nincs orvosság. Csak ez a frissítsd ezt, frissítsd azt talán megoldja... :D Vicc, de 99 %-ban szerintem driver problémák okozzák. Az említett laptopokban pedig sorra pukkanak el a batteryk, meg az alaplapok. Eddig a 7280-nal még nem volt gond, de majd jön a 7390 2in1, ami touchos meglátjuk.... :DDD

    Persze megértem azt is, hogy semmi sem tökéletes, csak azért már ilyen ár/érték arányban meggondolja az ember, hogy 5-700 ezerért ne legyen már gond egy sz*ros billentyűzettel PRO szintű laptop esetén, miért nem volt jó, ami a régebbi típusokban volt? Azzal nem volt annyi gond tudtommal. Na meg a túlmelegedésről is hallottam az idei modellek esetén, bár azt elvileg már egy update-el orvosolták, ha jól rémlik.

    A fő gond, hogy minden gyártó azt hiszi, hogy ha valamit minél jobban összezsúfolunk az a király, csak ilyen nagy teljesítményű eszközöknél kevésbé gondolnak ezek hátrányára, ami pl. vezethetett a túlmelegedési gondokhoz is az idei szériában, az i9-es procis laptopok esetén biztosan.

    Jól van, azért köszönöm a tanácsokat. Még rágódom rajta egy kicsit, aztán meglátjuk....

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

  • wm2

    őstag

    válasz Gomba #69350 üzenetére

    Ajánlom TBMC kolléga kálváriáját elolvasni. Ezek mindenhol megvannak. Irodás Win_PC gépeknél meg különösen. Az XPS is csak egy Win_PC divatgép. De mindig ehhez hasonlítgatjuk az ára miatt, ám ha már ár, csak nézd meg mit kapsz hétszázért a Dell-től, és mit az Almától. A szoftveres kapaszkodásról meg csak annyit, hogy a legtöbb zenész a Kapitány óta inkább stabilan beágyazza magát egyel, vagy kettővel régebbi verzióba. Az Arturia rendszeresen írja ki weblapján, hogy várjunk a frissítéssel. Jártam nem olyan régen egy olyan stúdióban, ahol régi sajtreszelőn Yosemite futott. Vajon miért, ki lehet találni mennyire érdekli ezt a csoportot az apfs és dark mode pl.

    2 magos Macbook Pro vagy passzív Macbook? Minek ez a 2 front, ráadásul mindkettőtöl erősebb az iPad Pro. Ez csak egy példa arra, hogy hogyan ütik saját termékeikkel egymást. Megy a back to school marketing mibdenhol és melyiket is válasszam?

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák