Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makaveli666

    senior tag

    válasz M.Eriksen #5949 üzenetére

    Szia... Én nemrég pont ugyan ebben a cipőben jártam, csak nekem nem volt szívem kiadni annyi pénzt egy 13" os air ért :) így macbook pro lett.Szerintem a pro betekintési szöge jó, a színek kicsit fakulnak meg, de nem nagyon sötétedik vagy ilyesmi. A bővíthetőség fontosságát szerintem magadnak kell eldönteni nem nekünk, bár a vinyót nagyon könnyen lehet bővíteni, manapság már nagyon kicsik a hordozható vinyók :)
    Nekem ha nem lett volna a pénz, akkor biztos, hogy air-t veszek.
    Átlagos felhasználásra meg teljesítmény tekintetében sztem tök mind1, hogy melyiket veszed...
    Természetesen ez az én saját véleményem...

    [ Szerkesztve ]

  • M.Eriksen

    tag

    válasz M.Eriksen #5949 üzenetére

    Ma megnéztem élőben is a két gépet,kicsit alaposabban. Főként a kijelzőkre koncentráltam. Meglepődtem. Eddig csak külön-külön láttam a két a gépet, és igazából semmi negatívumot nem tudtam felhozni egyik vagy másik kijelzőre sem. Most volt szerencsém side to side látni a különbségeket,mert hogy vannak. Az Air-nél böngészés közben jön ki legjobban a nagyobb felbontás,de igazából sok előnnyel nem jár szvsz. A Pro valóban jobban tükröződik,ami néha zavaró lehet,de teljes fényerőn számomra elfogadható volt. (mondjuk ezt nehezen tudtam tesztelni a bolt megvilágítása miatt) Amin igazából meglepődtem,hogy sok tesztben, amit olvastam,néztem 95%-ban az Air display-t jobbnak titulálták.(könnyen elfogadható volt a puszta számok és adatok tükrében). Számomra szebbnek tűnt a Pro. Valahogy mélyebbek,teltebbek voltak a színek. A betekintési szög kicsit jobb volt,de ez erősen szubjektív. Tömegre a Pro is egészen baráti,de azért a 1.32 kg magáért beszél. Jelenleg a Pro felé hajlok. Más is tapasztalt ilyesmiket?

    OFF: A T-mobile-nál most szerepel a kínálatban a kifutó Pro. Azt írják SnowLeo van rajta. Megkérdeztem ma egy nagyon jól informált kollegát,hogy így van-e. "Sajnálom,ezt így én nem tudom. Jelenleg a 23-as {kiejtés:macbok pro}-ból nincs itt raktáron.Talán az internetről tud rendelni. " :) Amúgy segítőkész volt másik ügyben,nem volt problem,de ez azért mosolyogtató szituáció volt. Resellereknél Lion van a kifutó szérián is. Lehet,hogy ők egyénileg tették rá, és gyáraliag Snow Leo-val jönnek? A július utáni darabok nem alapból az új rendszerrel van?
    Sorry a kisregényekért ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák