Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz megema #20076 üzenetére

    Ja értem, tehát te észreveszed,h egy animáció 30 vagy 35 FPS-el fut, így már minden világos... :U Ráadásul az UI-nak nem lehet sebessége, maximum az animációknak, amik lefutnak.
    De ha valóban igazad is van, valószínűleg a felhasználók 99%-a semmilyen különbséget nem vesz észre, de ha észre is veszi, akkor sem zavarja, mert pár FPS ki a francot zavar úgy mégis...
    "Úgy látom kár bármit is írnom, mert vagy félreértetek, vagy túlérzékenynek néztek. Lehet, hogy túlságosan jó a szemem, és maximalista vagyok, ezt aláírom. De nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen összegekért leszarjam mit veszek.
    "

    Itt nagyon nem arról van szó,h leszarja-e az ember, mit vesz. Itt arról van szó, hogy bolhából elefántot csinálsz és úgy adod elő, mintha a nálad jelentkező icipici "grafikai hibák" egetrengető problémák lennének, ezeket naponta leírod és az érdeklődőket is lebeszéled a retina gépekről, mert nálad ilyen "problémák" jelentkeznek, ami náluk valószínűleg nem is jelentkezne, de ha jelentkezne is, nem zavarná őket...
    Abba még nem gondoltál bele,h lehetséges, h valóban te vagy csak túl érzékeny? :DDD Szerintem jobban járnál, ha élveznéd csak a gépet és nem a hibát keresnéd minden apró helyen :))

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • töky76

    tag

    válasz megema #20076 üzenetére

    Hagyjuk már ezt a szaggatásos baromságot. Nem szaggat pdf görgetés közben, a 492 oldalas színes képeket is tartalmazó patológia atlaszt 59fps-el tudom görgetni.
    Itunes-nál van egy kis szaggatás, de olyan minimális hogy inkább szoftveres lehet a dolog, másrészt azt csak szinkronizálásnál használom szóval nem nagy dolog.
    13 retina macbok pro 8giga ram 256 ssd

Új hozzászólás Aktív témák