Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz emvy #105125 üzenetére

    Elvileg harom evig kellene egy gepet hasznalnunk, masfel ev utan kertem masikat, hogy hasznalhatatlanul lassu az egesz. Ennek az egyik oka volt, hogy teli van tomve mindenfele vallalati wines cuccal, a masik, hogy ultramobil i5 volt, 90%on porgott meg 95%on volt a mem.

    Mondom, akkor legyen akarmi mas mint win, igy lett mac. Negy honapot vartunk ra, erre menet kozben kitalaltak, hogy linuxot is hasznalhatunk am… rakerdeztem, hogy ok, akkor adjanak egy izmosabb gepet linuxal, erre meg azt mondtak ok, hasznalhatok linuxot de a regi gepen. Szoval sok eselyem nem volt, innentol meg harom evig ossze vagyunk kotve…

    Ez nekem most azert szivas, mert artol fuggetlenul alig par monitor van, ami megfelel a megfelelo meret, ppi, max egy kijelzo, usbc, kriteriumnak. Ebbol most kettot mar kilottem… es a maradek, kb ugyanaz lenne, mint a mostani osregi monitorom (lg 34 uw, ips) csak usbcvel, 600-800 euroert.

    Ez is nagyjabol egy dell, meg egy lg… a dellt probaltam a munkahelyen, de 800 euroert egy 60hzes konferenciamonitort? Az lg minosegetol meg tartok, a dell jobb minosegu szokott lenni.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák