Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomba

    senior tag

    Megérkezett pénteken az M1-es Air-em (16GB-os).
    Jelenleg ott állok, hogy vissza fogom küldeni.

    Amiért így gondolom:
    - Valószínű a PWM miatt (de lehet más) nem bírja elviselni a szemem a képernyőjét. Még tesztelem.
    - (az abszolút szubjektív rész) amikor eddig néztem (nem itthon) akkor nem volt ennyire markáns a különbség, de itthon amikor elkezdtem használni, akkor a 2019-es MBP mellett úgy néz ki, mintha egy generációt visszaléptem volna. Ez egyrészt a touchpad hiánya, másrészt viszont a butterfly vs magic keyboard különbség. A magic keyboard, mivel messzebb vannak a billentyűk sokkal "avíttabbnak" néz ki, ráadásul nekem a kurzoroknál sem tetszik, hogy visszahozták a kisebb bal-jobb nyilakat.

    Semleges benyomások eddig:
    - amikor az asztalon "fekszik" a gép úgy az MBP-t könyebb kinyitni, mint ezt az MBA-t. Máshogy van a súlypontja.
    - megy mindig, hogy könnyebb, mint az MBP stb. De két kezemben tartva egyiket másikat annyira minimális a különbség, hogy észre sem venni.
    - a trackpad kisebb, mint a pro-n. Ez még nem tudom, hogy zavaró-e.

    - Pozitívumok:
    - gyorsnak tűnik (bár még nem izzasztottam nagyon)
    - tök jó, hogy nincs ventillátor. A hőfokot még nem teszteltem, mivel nem hajtottam meg
    - az air döntött billenyűzet része kényelmesebb, mint az MBP. Asztalon nem vágja a csuklót.
    - oldalról nézve szebb is a döntött forma.

    Egyébként most 2019-es 13-as MBP-m van, az PWM mentes és a világon semmi bajom vele.

    [ Szerkesztve ]

    Ép hardverben ép szoftver

Új hozzászólás Aktív témák