Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Smiley #90053 üzenetére

    Catalina-ról Kodi boxra hibátlanul csatlakozik, Kodi boxról Catalinára már nem, ez kb. 4 hónappal ezelőtti szitu, semmilyen Kodi nem tudott a Catalina gépre normálisan csatlakozni, Android ,Android TV OS, Linux,. most, hogy mi a szitu nem tudom és nem is akarom, a Catalinánál más gondjaim is voltak mivel munkára használom így nem fogok kisérletezgetni, karácsonykor megnézem a Big Sur-t ha sz@r akkor megy vissza a Mojave, ennyi, azzal tökéletes minden hálózati elérés. Valószínűleg az SMB verziószáma nem volt optimalizálva a Kodiban, lehet, hogy a 18.9-el már jó, azzal nem teszteltem. De ez általános hiba amit akkor olvastam a neten, másoknál is gondot okozott. MrMC, Infuse, FE File Explorer tökéletesen kezelte. Tehát úgy sz@r a Catalinában az SMB, hogy közben nem az, olyan verziószámot használnak amit a többi eszköz gyártója nem feltétlenül, de ez akkor mindegy ha nem működik. Bár csak jó lenne már ezen része is a dolognak, de emiatt nem fogok Catalinát használni.
    SMB V1? Most akkor te melyik oldalról nézed? Mert a Catalináról elérni másik gépet hibátlan, továbbra sem ez érdekel. :D

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák