Új hozzászólás Aktív témák

  • bitum3n

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap lettem egy MacBook Air 2017 tulajdonosa. Újonnan vásároltam a készüléket és sajnos máris egy hatalmas problémába ütköztem.
    Keresgéltem keresgéltem, de nem találtam sem itt, sem máshol megoldást, de hátha valakinek lesz ötlete/megoldása.
    Az első indításnál minden szuper volt, majd jöttek a frissítések. High Sierra-t szerette volna frissíteni a készülék. Le is töltötte, majd újraindulást követően a telepítés elakadt, csak annyi hibaüzenet jelent meg, hogy sikertelen, egyéb info nem. Újraindításkor felajánlotta a fiókomba való belépést, de ott ismét ez a hiba.
    Kis netes olvasgatás után megpróbálkoztam egy lemezkezelős törléssel, majd utána ismét a telepítés jött.
    Ott viszont folyamatosan a következő üzenet jelenik meg 2 perccel a vége előtt:
    “Az APFS-telepítéshez nem sikerült létrehozni a rendszerindítás előtti kötetet”.

    Találkozott bárki ezzel? Neten csak kérdés van hasonló, válasz/megoldás nincs.
    Nem szívesen bajlódnék elállási joggal és hasonlókkal, ha megoldható valahogyan.

    Köszönöm előre is a válaszokat!
    Üdv, Robi

Új hozzászólás Aktív témák