Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Syl #64769 üzenetére

    Szerintem érzik ők, hogy a Macbook, Macbook Pro és iMac vonalon elérték a limitet volumenben, sőt talán még piacot is veszítenek évente, mert mindenhonnan ultrabookok, 2 in 1 gépek, surface/klón -ok csipkedik az eladásaikat és már a kínaiak is beléptek komolyabban a piacukra. Tabletek esetén is ezzel magyarázható az iPad 2017 megjelenése és "olcsó" ára. Konkurencia bőven akad, minőség és dizájnban is utólérték őket. Mára már csak a Mac OS, iOS és az azokra írt alkalmazások emelik ki őket.

    Próbáltak felfelé nyitni az iMac Pro-val, de nem tudom milyen sikerrel. Szerintem most lefelé kell nyitniuk, ráadásul ha az oktatás felé kacsingatnak azt nem tehetik meg prémium kategóriás gépekkel. Vagy csak az iPad szériára hagyatkoznak, vagy lesz olcsó Mac Mini és egy olcsó Macbook. (persze Apple mércével olcsó). Megkeresik a legolcsóbb szóba jöhető SoC-ot a piacon, ami még pár évig megüti a minimum szintet és az kerül ezekbe.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák