Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz TigerCat #62759 üzenetére

    Igen. Tudom miről beszélsz. Sok apró dolog miatt utáltam meg én is az iTunest, de amikor megjelentek ezek az újfajta AAC-k a Storeban, akkor azért megörültem, mert sokkal több potenciál rejlik ebben a formátumban, mint egy 256-os MP3-ban. Így megint vettem 1-1 albumot, amit a CD minőségtől tényleg nehezebben tudsz megkülönböztetni, és még kevesebb helyet is foglal. Ugyanakkor szeretem én is úgy rendszerezni a zenéimet, hogy szépen rendben legyen minden, de az iTunes néha kiveri a biztosítékot, hogy ezt most már megint milyen logika szerint gondolták, hogy jó lesz? Ami királyul működött 10 évig azt mér ba..ák szét? Ugyanakkor ez a minden fehér nagyon cseszteti a szemem, ha egy full dark módban hirtelen felugrik 400-as fényerő mellett. Legalább a borítók mögött lehetne nem vakítóan fehér. De nem? Finderben is mindig kicserélem valami szemkímélőbbre a mappák mögött. Itt is lehetne ilyen opció. Mondjuk DARK iTunes lehetőség is. De a szürke is jó volt. Ugyanakkor könyörgöm, ha az iPhone támogatja már végre a világ legnépszerűbb lossless formátumát, akkor az iTunesba és azon keresztül az iPhonera hadd lehessen már behúzni.

    [ Szerkesztve ]

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák