Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Az egyéni problémák semmit sem változtatnak azon, hogy mennyire jól össze van rakva a gép hardveresesn. Másik fiók logikailag, ugyanúgy nem zárja ki, hogy valakinél lehetnek problémák. Ez a "Mac OS-szel való küzdés" számomra érthetetlen, olyan szinten kényelmes és egyszerű minden benne... Azt aláírom, hogy eddig nekem kizárólag asztali pro gépek voltak 2005 óta, de kb. 1993 óta ismerem a termékeket. Én is látom mit csinál egyeseknél a Sierra, elismerem, hogy a Powermac G5 és a Mac Pro egy másik szellemi éra gyümölcse volt mint most.

    Azért illene összességében nézni a dolgot. Sokan szerintem olyan dolgokra akarják használni a rendszert amire nem elsődlegesen való. Pl. innen az egyik kolléga, aki nem érti hogyan működik a swap, megmondaná minden kreatív embernek, hogy ne akarjon 50GB hangmintát, vagy fotókönyvtárat valós időben böngészni, esetleg helyszínen pár száz GB ProRes anyagot pakolgatni, stb...Másik új kolléga fikázza mennyire szar a QuickTime, csak mondjuk nézzük meg a filmiparban milyen jól lehet Windows alatt ProRes-t használni...

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák