Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz TBMC #53913 üzenetére

    Ilyet én Windows-on nem is tapasztaltam... ahogy olyat se hogy külső kijelzőre dugva mirror display módban szanaszét csíkozza magát a kép, és konkrétan használni sem lehet az egészet (kivéve ha tudod fejből a shortcutot a váltáshoz: CMD+F1). Aztán mégis hónapokig küzdöttem ezzel és a .3-as frissítéssel javult meg.

    Nagyon megértem az nVidiát hogy inkább házon belül csinálják a drivereket (és ugye részben ezért is vannak AMD-vel szerelve az új gépek), mert az Apple csak elbarmolni tudja. Képzelem hogy majd High Sierra alatt milyen fasza lesz most, hogy a Metal 2-re fog épülni az ablakkezelő... az ElCap és Sierra béták mind rossz framebufferesek voltak, ezutóbbi .1-től csinálta "élesben", ráadásul jóval durvábban mint a béták alatt. A tavalyi MBP-kről meg nem is beszélek, hogy pont ezért kiáltott mindenki hibás GPU-t és ezért kapta az ócsárlást az AMD, miközben nem ők b.szták el.... :U

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák