Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz wm2 #51031 üzenetére

    Először töröld a .DS_Store fájlokat, majd a Finder ablakot állítsd be úgy, ahogy neked megfelel és tedd alapértelmezetté. Sajnos az oszlopszélességre nem lesz hatással, de automatorral azt is meg lehet oldani.

    Én telepítés után kizárólag egy mappát látogatok meg, amit testre szabok így:

    Lista nézet, 3 oszlop, a látható oszlopszélesség.

    Ezután alapértelmezetté teszem a nézetet és Az ablak méretét, valamint pozícióját is elmentem BetterTouchTool (vagy BetterSnapTool az App Store-ból) területként (snap funkció). Így ha elállítom a méretét, pozícióját, bármit, egy kattintással visszateszem és minden olyan, ahogy megszoktam.

    A képen látszik, hogy több pozíció el van mentve. Így pillanatok alatt minden a helyére kerül a teljes képernyőn, vagy ha valamit elcibálok, azt egy kattintással visszaállítom a megszokott helyére.

    Nem nagyon lehet átadni hogy mit is tud valójában, de piszok jó cucc. Nagy kijelzőn rettentően megkönnyíti a munkát, illetve ha gyakran dokkolom be és ki a gépem, nem kell vacakolnom az ablakok elhelyezésével...

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák