Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz lumpy95 #111515 üzenetére

    Anno vettem egy M1 airt 380-étr, kicsit később egy zenbook 13" 370-ért, erre volt 3 hónapos elállási akció, 2 hónap után visszavittem. Miért?

    -Oled képernyő képe szuper volt (nem volt túlszaturált, kalibrált volt ez is) de a fényes képernyőre nem raktak tükröződésgátló bevonatot - katasztrófa :W
    -Raktak rá egy 1x10mm-es bekapcsoló gombot, amit alig lehetett megnyomni :W
    -Akku idő én felhasználási szokásam mellett 8-10 óra (M1 air 20-25 óra) :W
    -Youtube közben 50-60 fokos volt a gép, venti folyamatosan ment :W
    -Venti beszívó nyílása alul volt, nem lehet ölbe/paplanra tenni mert lefolytod/beszívja a port/szöszt (apple gépeken oldalt van egy kopoltyú) :W
    -Full alu volt, de a megmunkálás minősége nem volt olyan mint egy apple gépé
    -Billentyűzet világításra ráláttam totál (a ledekre), hideg kékes fénnyel VAKÍTOTT (a kellemes kalibrált meleg/sárgás fényű képernyő mellett) :W
    -Utálatos az is, hogy a képernyő megemeli a gépet normál kinyitott állapot mellett (gagyi, kókány megoldás) :W
    -Trackpadot csak apple tud gyártani, gondolom nem kell részleteznem mire gondolok

    Ennek a hangszórója kb. olyan volt mit az M1 airé, meg tudnék írni pár jót is rá, de azt akartam megosztani miért vittem vissza. Van egy thinkpadem ami 3x annyiba kerül mint amennyibe az air került, a hangszórója egy katasztrófa, IP13 minim kb. jobban szól, és ennél is tudnám sorolni miért van 4x-esen túlárazva :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák