Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sixpak #5113 üzenetére

    Hát teljesen más kettő, nem sokat szoktam vele tolni 1-2 kör aztán elég is belőle, ott a lépéshangokkal van gond, mögötted jön az enemy és kb semmit nem hallasz belőle mert az airstrike meg a uav és a többi hang olyan hangos hogy elnyom mindent. Rengeteg az épület, mindegyikbe be lehet menni, ilyen csapda, olyan csapda, heartbeat sensor, stb. Összességében szerintem túl nagy a pálya, túl sok az épület, ott a win inkább a szerencsén múlik mint a skillen, mert ha nem pörögsz forogsz mint a szélkakas megállás nélkül nem biztos hogy észre veszed az enemy-t a gyenge lépéshangok miatt. Plusz a sok noob kocsikázik, c4-et dobál, rpg-t lő mindenre ami mozog. Minden esetre a bf Br-nél jobb, (mondjuk annál minden jobb) de szerintem fegyverkezelésben, pörgősségben stb, semmi nem veri az apexet. Meg codban ha nincs előre összekészített loadout-od, akkor az alap fegyverek nagyon gázok, plusz ott nincsenek menet közben felvehető fegyverkiegészítők, a játék által random ládából kivehető "legandary" fegyverek meg nevetségesek, mp7+3x scope, borzalom pl, és nem veheted le a scope-ot a fegyverről.

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák