Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz markknight #4700 üzenetére

    En legutobb diamondban fejeztem be. Most split elott nem is rankedeztem vissza is dobot silverbe. Ejjel mentem parat kivancsisagbol, plusz mert kuldi is volt ranked, de kiegtem.
    Vagy 2 ertelmes kor volt, tobbiben csak carryztem jo parszor 2000dmg felett ugy, hogy a csapattarsaim volt hogy 68(!) Dmg-t toltak 😂
    Arrol nem is beszelve hogy rushollnak feher shieldbe mint az orult, utana elcsusznak a bananhelyon azt hozd le. Volt hogy sikerult, felvakarom oket erre mi az elso? Mar huzzak is ki a lila meg arany shieldet eloled azt mehetsz csamcsogni a maradekra feher/kek shieldbe.
    Aztan kovetkezo fight, kapom 3 oldalrol, elfekszem mondom team??? Haloooo? Erre a 2 nyomi aranyba meg lilaba szotyiznak egy hazba elbujva. 4 szezon alatt 1x sem volt 1 perc eltiltasom se tegnapig de tegnap meglett az elso.
    Eleg is volt a randomokbol, inkabb pub, de az igazat megvallva egyre jobban kiabrandulok ebbol a gamebol.
    Nagyon ugy erzem tarkov lesz inkabb ezek utan, csak ott meg meg irto fosok meg a szerverek.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák