Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    Sziasztok!

    A CS GO óta nálam ez a legjobb multis élmény, nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. Amilyen "jó" voltam CS GO-ban, annyit bénázok most ebben, bár a 10.-ik körre már elég jól belejöttem, mondjuk a balf*sz random-ok miatt sokszor felhúzom magam. Kicsit még konfigolnom kell hozzá az egeret és jó is lesz, bőven van ebben a játékban potenciál, BR-t eddig csak a PUBG mobile-t toltam emulátorral, meg van az eredeti is PC-re, de 3 körután fel is adtam, nem volt hozzá türelmem. Fortnite alapból nem tetszik, túl gyerekes, meg ez az építek magam előtt hidat, házat, pottyantósvécét nagyon idegen.
    Ehhez a gamehez biztos jön még bőven kontent, nemsokára új pályákat kapunk, aztán láttuk a schedule-ben, jönnek új legendák, új fegyók, minden.

    Na de.... steam account-ot az Istenért sem sikerül linkelni. Belépek amint feldobja böngészőben, aztán egy másik lapon kiírja, hogy az adatvédelmi beállítások miatt nem tudja a barátlistát bekérni (pedig rohadtul nyilvános), utána ha erre nyomok: "Go here to change your 'My profile:' setting" utána ezt dobja fel a steam oldal: "Sajnáljuk! Hiba lépett fel a kérésed feldolgozása közben. A megadott profil nem található."

    Volt másnak is ilyen?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák